wybierz język:
 
 
 
 
 
 
 
 
parkkroczewo słońce1 maki motyl2017 ilovezaluski Slideshow-img kwiaty lato motyl2 czereśnie1 kwiaty.jesień.2018 żurawie załuski
 
 
 
 

Drukuj Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Załuski

2015-10-15 10:09:39

Gminny Dzień Nauczyciela w tym roku zorganizował Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kroczewie.

 
 
 
 

Dyrektor ZSO w Kroczewie pani Urszula Drzewaszewska przywitała wszystkich zgromadzonych oraz nakreśliła tło historyczne ustanowienia Dnia Edukacji Narodowej.

Ciepłe słowa do grona pedagogicznego skierował Przewodniczący Rady Gminy Załuski – Edward Aleksandrowski, który wręczył kwiaty pani Dyrektor oraz swojej byłej wychowawczyni pani Jolancie Jakubiak.

Sekretarz Gminy Załuski – Urszula Szybińska odczytała list z życzeniami od Wójta Gminy Załuski – Romualda Woźniaka, a także wraz z Skarbnik Gminy – Edytą Sachnowską wręczyły nagrody Wójta Gminy Załuski z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Oczywiście, podczas uroczystości nie zabrakło również części artystycznej, podczas, której uczniowie szkoły zafundowali publiczności doznania muzyczne, taneczne oraz poetyckie a także wiele śmiechu podczas występu kółka teatralnego, odgrywającego "Strajk" nauczycieli.

Ze szkoły w Kroczewie wszyscy uczestnicy udali się na poczęstunek przygotowany w Domu Gościnnym Piekarczyk w Kroczewie a następnie obejrzeli sztukę teatralną „Pierwsza młodość” w Teatrze Dramatycznym w Płocku.

W Gminie Załuski w sumie zatrudnionych jest około 100 nauczycieli i pracowników obsługi, którym Wójt Gminy Załuski składa następujące życzenia:

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty!

Z okazji Dnia Nauczyciela pragnę wyrazić Wszystkim Państwu wdzięczność za codzienny wysiłek wkładany w podnoszenie jakości kształcenia, rozpoznawanie potrzeb każdego ucznia i wychowanka oraz dbanie o jego rozwój. Dziękuję także za troskę o dobro dziecka i otwartość na zmiany, wynikające z potrzeb współczesnego świata.


Dzisiaj w Dniu Waszego Święta, życzę Państwu satysfakcji z wykonywanej pracy i kolejnych sukcesów Waszych podopiecznych. Niech będą one dla Państwa dodatkową nagrodą i motywacją do dalszych działań podejmowanych na rzecz rozwoju polskiej edukacji.


Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom składam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości  z osiągnieć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Załuski

 /~/ Romuald Woźniak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Urząd Gminy Załuski
Załuski 67
09-142 Załuski

NIP: 567-14-67-294

Gmina Załuski

NIP: 567-178-34-57

Czas pracy urzędu:

od pon. do środy: od 08:00 do 16:00

w czwartki: od 08:00 do 18:00

w piątki: od 08:00 do 14:00

 
 
 
 
 

© Copyright zaluski.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: Avero we współpracy z  Software & Service

 
 
 
 
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski przyjmuje interesantów w każdy czwartek w godz. 16.00 - 18:00 w Urzędzie Gminy Załuski w pokoju nr 21|Urząd Gminy Załuski czynny jest od poniedziałku do środy w godzinach 8:00 - 16:00, w czwartek 8:00 - 18:00 a w piątek 8:00 - 14:00. |Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy Załuski są udzielane w każdy czwartek w godz. 16:00-17:30 w Urzędzie gminy Załuski, pokój nr 17, I piętro.|Zapraszamy na fanpage Urzędu Gminy Załuski na facebooku. Adres: https://facebook.com/ugzaluski Informujemy, że z dniem 16.10.2017 r. zmienił się administrator gminnego facebooka.|