wybierz język:
 
 
 
 
 
 
 
 
ilovezaluski parkkroczewo słońce1 maki motyl2017 Slideshow-img kwiaty lato motyl2 czereśnie1 kwiaty.jesień.2018 żurawie załuski
 
 
 
 

Drukuj 2012

2012-12-13 20:39:56

 
 
 
 
W dniu 20 grudnia br. uczniowie ze szkoły podstawowej w Stróżewie przyjechali do wójta gminy Załuski pana Romualda Woźniaka i wręczyli mu świąteczne pierniczki.
W dniu 19 grudnia 2012 r. odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Urząd Gminy Załuski.
W dniu 19.12.2012 r. z wizytą do wójta gminy Załuski przybyła delegacja dzieci ze świetlicy ze Szczytna, wraz z opiekunem Pawłem Hermanem.
Świąteczny stroik, który został zrobiony przez uczennicę klasy I gimnazjum z ZSO Kroczewo Patrycję Podgórską i wygrał w konkursie szkolnym na najładniejszy stroik, został przywieziony do Urzędu Gminy Załuski i złożony na ręce wójta gminy - Romualda Woźniaka.
W strażnicy OSP w Szczytnie w dniu 16 grudnia 2012 r. odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez powiatowy i gminny Klub PSL.
Tegoroczne strażackie spotkanie opłatkowe z gminy Załuski miało miejsce w dniu 15 grudnia 2012 r. w strażnicy w Kroczewie.
„Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy oraz częściowa przebudowa konstrukcji dachu”
W dniu 12 grudnia 2012 roku po raz szósty w Urzędzie Gminy Załuski w sali konferencyjnej odbyła się wigilia dla osób starszych i samotnych z terenu gminy Załuski
Życzenia świąteczne dla mieszkańców Gminy Załuski
Nazwa inwestycji: Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy oraz częściowa przebudowa konstrukcji dachu.
W dniu 31 grudnia 2012 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Załuskach w sali konferencyjnej odbędzie się XXIII Sesja Rady Gminy
Kupię konstrukcję tunelu foliowego dowolnych wymiarów. Kontakt email: adrian84@op.pl
Wójt Gminy Załuski ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów numerem działki 445 i 446/2 położonej w obrębie KROCZEWO, gmina Załuski stanowiącą własność Gminy Załuski.
XXII Sesja Rady Gminy Załuski odbyła się w dniu 10 grudnia 2012 roku
Firma badawcza Agrotec Polska Sp. z o.o. realizuje na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego projekt badawczy "Wieś czy globalna wioska?"
W dniu 7 grudnia 2012 r. odbył się finał gminnego konkursu matematycznego w szkole podstawowej w Stróżewie.
W dniu 5 grudnia 2012 r. w Gminie Załuski odbyła się uroczystość Diamentowych i Złotych Godów.
Wieczór pełen szalonej zabawy, tradycyjnych wróżb oraz przepysznych słodkości zorganizowano 29.11.2012. w ZSO Nr 1 w Kroczewie.
W dniu 3 grudnia 2012r na zaproszenie Wójta Gminy Załuski i Kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej gościliśmy autora powieści, wierszy, i słuchowisk dla dzieci i młodzieży – Rafała Witka.
W dniu 10 grudnia 2012 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Załuskach w sali konferencyjnej odbędzie się XXII Sesja Rady Gminy Załuski.
Na terenie gminy Załuski trwa obecnie budowa gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Rembelszczyzna – Gustorzyn. Inwestycja ta prowadzona jest przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Mgr Sylwia Mańkowska zaprasza do Gabinetu Terapii Dzieciecej "Kuleczka". Telefon 604 590 811; e-mail: gabinetkulecza@wp.pl; www.kuleczka.com.pl
Ogłoszenie ANR o przetargu ustnym, nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych.
Od 2012 roku nastąpiły zmiany w zakresie doręczania decyzji w sprawie przyznania płatności.
W dniu 23 listopada 2012 r. w ZSO w Szczytnie odbył się koncert pieśni patriotycznej pt. "Mojej Ojczyźnie"
Dnia 9 listopada 2012 r. w szkole podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego odbył się uroczysty apel z okazji 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Stowarzyszenie Kobiet Gminy Załuski ze Szczytna otrzymało nagrodę za "Placki z buraka cukrowego" w Rejonowym Finale Konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
Przedszkole "Mały Miś" w Karolinowie zaprasza dzieci na film wyświetlany przez kino objazdowe. Zapraszamy chętnych w dniu 7 grudnia br. (piątek) o godz. 9:30. Kwota 5 zł od osoby.
Dnia 15 listopada 2012 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Załuskach odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika.
W dniu 13 listopada 2012 r. odbyło się spotkanie mieszkańców Złotopolic z przedstawicielami firmy Marathon Oil.
Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej
7 listopada br. w szkole podstawowej w Szczytnie odbyła się uroczystość rozdania nagród w konkursie gminnym na najładniejszy lampion z dyni.
Święto Odzyskania Niepodległości - Najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem w 1918 roku, po 123 latach zaborów, niepodległości.
Patron - to bardzo ważna postać w życiu szkoły. Wokół niej buduje się tradycje, wprowadza uczniów w świat wartości. W czasach, kiedy notujemy upadek autorytetów, wybór patrona to trudne zadanie.
W dniu 7 listopada br. w przedszkolu "Mały Miś" w Karolinowie odbędzie się uroczyste otwarcie sali zabaw dla dzieci i kulkozabawa w Karolinowie. Zapraszamy wszystkie dzieci!
Serdecznie zapraszamy na debatę społeczną " Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa", która odbędzie się w dniu 9 listopada 2012 r. w godzinach 13.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Ośrodka Doradztwa Rolniczego - Poświętne, Płońsk ul. Sienkiewicza 11
dotyczy miejscowości Złotopolice
o wydaniu postanowienia o uzupełnieniu decyzji zezwalającej na usunięcie drzew i krzewów.
W dniu 29 października 2012 r. odbyła się XXI sesja rady gminy Załuski.
29 października 2012 roku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w szkole podstawowej w Stróżewie – pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów szkoły.
Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW - PIB w Warszawie
Informacja o procedurze przyznawania odszkodowań w związku z budową gazociągu Rembelszczyzna - Gustorzyn
W dniu 29 października 2012 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Załuskach w sali konferencyjnej odbędzie się XXI Sesja Rady Gminy Załuski.
Ogłoszenie o zatwierdzeniu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Szczytno, gmina Załuski.
Zapraszamy do kibicowania drużynie "Korona Karolinowo", podczas ostatniego meczu w rundzie jesiennej, który odbędzie się 21.10.2012 r. o godz. 14:00 na boisku sportowym w Karolinowie.
Obchody tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 12 października w szkole podstawowej w Stróżewie.
Informacja dotycząca oferty „Bilet lotniskowy”.
Zarząd Województwa Mazowieckiego informuję o możliwości składania wniosków za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
dotyczy przebudowy drogi powiatowej nr 3052W Wrońska - Omięciny - Joniec
Oficjalny odbiór zakończonych inwestycji drogowych w gminie Załuski.
LGD Przyjazne Mazowsze zaprasza na szkolenia z Małych Projektów, które odbedzie się 16 października 2012 r. w Poświętnym.
Obwieszczenie o wydaniu decyzji zezwalającej na usunięcie drzew i krzewów.
W dniu 17 października 2012 r. w urzędzie gminy Załuski odbędzie się dyżur prawnika.
Około 100 osób wzięło udział w obchodzonym w naszej gminie tegorocznym "Dniu Seniora". W sobotę 29 września br. na sali konferencyjnej urzędu gminy Załuski swoje święto zorganizowali członkowie i zarząd Gminnego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Załuskach.
W dniu 26 września br. odbyły się spotkania radnych i sołtysów oraz mieszkańców z firmą "GAZ-SYSTEM".
W dniu 26 września 2012 r. w urzędzie gminy Załuski odbyła się XX Sesja rady gminy Załuski.
W dniu 2 października br. o godz. 12:00 w Poświętnym odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu w ruchu drogowym, na którą serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Załuski.
W niedzielne popołudnie w dniu 16 września br. na boisku sportowym w Karolinowie odbyły się Gminne Zawody Pożarnicze.
W dniu 26 września 2012 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Załuskach w sali konferencyjnej odbędzie się XX Sesja Rady Gminy, której porządek obejmuje:
Gmina Załuski od kilku lat bierze udział w Mazowieckim Turnieju Miast i Gmin. W roku 2012 r. turniej odbył się 15 września a Gmina Załuski zajęła VI miejsce. Więcej informacji na www.bodzanow.pl
MODR Oddział Poświętne zaprasza na VII Jesienny Jarmark.
ZSO w Szczytnie ogłosił konkurs na najciekawszy lampion z dyni z okazji święta Halloween.
Dzień 9 września 2012 r. przeszedł do historii. W Gminie Załuski na boisku sportowym w Karolinowie swój pierwszy mecz ligowy zagrała nasza drużyna Korona Karolinowo.
W dniu 9 września br. odbyły się dożynki diecezjalne i dekanalne zorganizowane przez Gminę Płońsk.
Gminna Biblioteka Publiczna w Załuskach zaprasza na kiermasz książek.
W dniu 20 września br. w Płońsku odbędą się bezpłatne badania krwi pozwalające wykryć schorzenia nefrologiczne na wczesnych etapach.
Obwieszczenia o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.
Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie „Menager ds. energii” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Po raz III Wójt Gminy Załuski oraz Kierownik Biblioteki w Załuskach ogłosili konkurs na "Najaktywniejszego czytelnika biblioteki"
Zwyczaj dożynkowy to wieloletnia tradycja. Dziś 5 września w podziękowaniu za obfity rok dla rolników dzieci z klasy I szkoły podstawowej w Stróżewie ofiarowały upieczony przez rodziców chleb Wójtowi i Przewodniczącemu Rady
Zapraszamy na otwarcie piłkarskiego sezonu ligowego w Gminie Załuski. Pierwszy mecz odbędzie się na boisku sportowym w Karolinowie w dniu 9 września br. (niedziela) o godz. 15:00
Tradycyjnie w parafii Krysk odbyły się dożynki parafialne. W tym roku gospodarzami dożynek byli mieszkańcy miejscowości Stare Olszyny.
W dniu 28 sierpnia 2012 r. odbyło się spotkanie Wójta Gminy Załuski pana Romualda Woźniaka z Dyrektorami szkół.
W ostatnią niedzielę sierpnia br. w Kozienicach odbyły się dożynki wojewódzkie, w których uczestniczyła również delegacja wraz z wieńcem z Gminy Załuski.
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie informuje ...
Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silne burze z gradem
Przypominamy rolnikom, że tylko do końca sierpnia br. można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kroczewie odbędzie się 21 sierpnia 2012 roku o godzinie 10.00 w sali 16 w Urzędzie Gminy w Załuskach.
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku informuje...
o przystąpieniu do sporządzenia zmiany MPZP gminy Załuski obejmującego fragmenty miejscowości Załuski.
Informacja o realizacji programu rządowego "Wyprawka szkolna 2012/2013" w Gminie Załuski
Obwieszczenie Starosty Płońskiego o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
Informacja o przeprowadzeniu konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2013 rok”
Informacja dla osób, które przystąpiły do Programu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Załuski – II etap
Informacja dotycząca stypendiów szkolnych na rok szkolny 2012/2013
Od 2-go sierpnia w każdy czwartek Targowisko Gminne w Nowym Przybojewie będzie udostępnione dla wszelkiego rodzaju handlu w godzinach 06:00-18:00.
W dniu 28 lipca 2012 r. w Załuskach odbył się piknik "Zapalenie znicza gazowego" zorganizowany przez P.B. Gazownia Serwis sp. z o.o. oraz przez Wójta Gminy Załuski.
Lokalna Grupa Działania - Przyjazne Mazowsze ogłosiła konkursy: "Przyjazny skrzat - marka lokalna" i fotograficzny "Nasze małe ojczyzny"
Zaproszenie na badania mammograficzne i cytologiczne.
Na zaproszenie Wójta Gminy Załuski pana Romulada Woźniaka do Gminy Załuski przyjechała 30 osobowa delegacja studentów z Ukrainy.
W dniu 19 lipca 2012 r. z wizytą w Urzędzie Gminy Załuski był profesor Edmund Kaca - Dyrektor Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach.
Ostrzeżenie: burze z gradem
Obwieszczenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje, o naborze wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu IX PO KL, działanie 9.4 "Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty"
W dniu 11 lipca 2012 r. odbyła się XIX sesja Rady Gminy Załuski.
Z satysfakcją informujemy, że strona internetowa Gminy Załuski otrzymała specjalne wyróżnienie w Plebiscycie "Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu" w kategorii "Najlepsza strona www na Mazowszu w 2011 roku"
W dniu 29 czerwca 2012 r. uczniowie zakończyli naukę w szkołach i rozpoczęli wakacje.
W dniu 22 sierpnia br. w godz. 8:30 - 12:30 w Urzędzie Gminy Załuski odbędzie się dyżur prawnika.
Uczniowie szkoły podstawowej w Stróżewie w dniu 22 czerwca 2012 r. przyjechali do Urzędu Gminy Załuski.
dotyczy rozbudowy drogi krajowej nr 7 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Płońsk - Czosnów.
Rusza konkurs organizowany przez Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ekologii w rolnictwie.
W szkole podstawowej w Kamienicy odbyło się przedstawienie "Dzień bez papierosa"
W dniu 6 czerwca 2012 r. w Urzędzie Gminy Załuski odbyła się XVIII Sesja Rady Gminy Załuski.
Jak co roku w Przedszkolu w Kroczewie dzieci 1 czerwca obchodziły swoje święto.
Dnia 4 czerwca 2012 r., na zaproszenie Wójta Gminy Załuski Romualda Woźniaka i Kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej Elżbiety Turkowskiej, odwiedził nas pan Andrzej Marek Grabowski – autor programów telewizyjnych, scenariuszy filmów animowanych, bajek muzycznych, ponad 400 piosenek oraz książek dla dzieci.
W dniu 27 maja 2012 r. odbył się koncert pn. "Piąte Złotopolickie pejzaże muzyczne", zorganizowany przez Wójta Gminy Załuski oraz Wojskowe Koło Łowieckie 311 Jastrząbek.
W dniu 02 czerwca 2012 r. odbędzie się Festyn Rodzinny przy SP Stróżewo. Początek godz. 14:00
Dnia 31.05.2012 r. obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu. Obchody odbywają się pod hasłem „ Działania marketingowe przemysłu tytoniowego”
W dniu 27 maja 2012 r. odbyła się uroczystość Zielonych Świątek i jubileusz 25-lecia posługi kapłańskiej proboszcza parafii Kroczewo ks. Henryka Szwajkowskiego.
Dnia 18 maja 2012r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Szczytnie odbył się uroczysty apel, poświęcony błogosławionemu Janowi Pawłowi II.
o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego. Dotyczy miejscowości Gostolin.
W dniu 17 maja 2012 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Załuskach
Wójt Gminy Załuski Romuald Woźniak oraz Wojskowe Koło Łowieckie nr 113 w Złotopolicach zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Załuski na koncert "Piąte Złotopolickie Pejzaże Muzyczne".
W dniu 3 maja br. na terenie Gminy Załuski odbywały się obchody Dnia Strażaka. Uroczystość zorganizowano w OSP w Kroczewie.
W dniu 27 kwietnia 2012 r. odbyło się uroczyste przekazanie Stowarzyszeniu Kobiet "Karolina" z Karolinowa sali w budynku byłej szkoły w Karolinowie przez Wójta Gminy Załuski pana Romualda Woźniaka.
o wyłożeniu do publicznego wglądu "Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwo gazowe dla Gminy Załuski" na lata 2012-2027
Wójt Gminy Załuski ogłosił konkurs na stanowiska: dyrektora szkoły podstawowej w Stróżewie, dyrektora szkoły podstawowej w Kamienicy i dyrektora ZSO w Kroczewie.
Informacja Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
W szkołach na terenie gminy Załuski jak co roku odbyły się uroczyste obchodu Dnia Ziemi.
Informujemy, że w dniu 4 maja 2012 r. Urząd Gminy Załuski będzie nieczynny.
Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii dotycząca prowadzenia ubojów trzody i cieląt z przeznaczeniem pozyskanego mięsa na użytek własny.
Posiedzenie konwentu wójtów i burmistrzów powiatu płońskiego odbyło się 19 kwietnia br. w Urzędzie Gminy w Załuskach.
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego
W dniu 18.04.2012r. w Publicznym Zespole Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie odbył się Finał Powiatowy Turnieju „Bezpieczna droga do szkoły”.
Rusza konkurs organizowany przez Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ekologii w rolnictwie.
Lokalna Grupa Działania Przyjazne Mazowsze ogłasza nabór wniosków z działania Małe Projekty.
W sobotę 14 kwietnia 2012 r. w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
W dniach 14 i 15 kwietnia 2012 r. rozgrywano na terenie Gminy Załuski IV Zmociątko. Ogółem rywalizowało 50 załóg podzielonych na 4 kategorie sportowe. Uczestnicy mieli do pokonania 55 km pętlę a na niej 10 prób o różnym stopniu trudności.
W dniu 23 kwietnia br. o godz. 9.00 w Karolinowie w przedszkolu "Mały Miś' odbędzie się przedstawienie "Koziołek Matołek". Opłata 15 pln
IV Zmociątko Załuski, czyli impreza turystyczna odbędzie się w dniach 14 i 15 kwietnia 2012 r. na terenie gminy Załuski. Organizatorem imprezy jest Wójt Gminy Załuski Romuald Woźniak oraz firma Adrenalinka.pl
Wójt Gminy Załuski ogłasza przetarg publiczny na sprzedaż samochodu służbowego MARKI DAEWOO LANOS rok produkcji 1999, pojemność silnika 1,5.
W dniu 4 kwietnia 2012 r. odbyła się XVII Sesja Rady Gminy Załuski.
W dniu 04.04.2012 r. Wójt Gminy Załuski – Romuald Woźniak w obecności radnego pana Jarosława Antosika i inspektora ds. rolnictwa, przedsiębiorczości i rozwoju infrastruktury pana Mieczysława Frączaka podpisał umowy na wykonanie przebudowy dwóch dróg gminnych
W dniu 2 kwietnia 2012 r. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież Zapobiega Pożarom"
Wójt Gminy Załuski informuje, że do dnia 20 kwietnia 2012 r. można składać wnioski o oszacowanie szkód spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym tj. ujemnymi skutkami przezimowania.
Ogłoszenie o zatwierdzeniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Karolinowo, Szczytniki i Michałówek
Na kolejnej konferencji prasowej wójt Gminy Załuski przyjął uczniów ZSO w Szczytnie.
Dnia 26 marca br. został rozstrzygnięty "Konkurs na Logo Festiwalu Truskawki".
Stowarzyszenie Kobiet Gminy Załuski oraz uczniowie ZSO Szczytno wzięli udział w konkursie pn. „Palma Wielkanocna Radzymin 2012”, organizowany przez Parafię Rzymsko-Katolicką w Radzyminie oraz szkołę Podstawową w Radzyminie.
Wójt Gminy Załuski ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości.
Wyniki etapu gminnego konkursu plastycznego "20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują"
Dnia 27 marca 2012 r. uczniowie z II klasy Szkoły Podstawowej w Kamienicy przyjechali do Urzędu Gminy Załuski na konferencję prasową z Wójtem Gminy Załuski Romualdem Woźniakiem.
W dniu 26 marca 2012 r. odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
W niedzielę 25 marca br. na zaproszenie kapelana powiatowego straży pożarnej i jednocześnie proboszcza parafii p. w. św. Małgorzaty w Starym Gralewie ks. Jana Piotrowskiego, odprawiona została uroczysta msza św. z udziałem przedstawicieli jednostek OSP i chorągwi strażackich z terenu powiatu płońskiego, a także strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Płońsku.
W dniu 26 marca 2012 r. odbyła się XVI Sesja Rady Gminy Załuski.
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie informuje o spotkaniu.
24 marca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Załuski odbyło się Wielkanocne spotkanie, na które przybyło liczne grono emerytów i rencistów i inwalidów z Załusk.
Przedszkole „Mały Miś” w Karolinowie zaprasza wszystkie dzieci na teatrzyk kukiełkowy „Calineczka”, który odbędzie się w dniu 26 marca 2012 r. o godz. 10:30 w Karolinowie. Wstęp wolny.
Obwieszczenie i projekt "Programu ochrony środowiska dla Gminy Załuski na lata 2012 - 2015 z perspektywą do 2019 roku"
Postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na „Budowie zakładu do produkcji paliwa alternatywnego na bazie odpadów oraz punktu skupu złomu w msc. Załuski, gm. Załuski, pow. płoński, na działce o nr ewid. 124"
Wielki sukces sportowy dziewcząt z ZSO Kroczewo w tenisie stołowym.
Muzeum im. 2 Korpusu Polskiego zaprasza do współpracy
Dotyczy naboru wniosków o przyznanie płatności na rok 2012.
Dyrekcja Przedszkola w Kroczewie informuje, że rozpoczęły się zapisy dzieci na rok szkolny 2012/2013.
W szkole podstawowej w Kamienicy odbyło się pasowanie uczniów klasy I na czytelnika. Krótkie przedstawienie z tej okazji przygotowała klasa IV pod kierunkiem p. Barbary Dobczyńskiej.
Ogłoszenie o naborze wniosków
W dniach 3-4 oraz 10-11 marca w strażnicy OSP Szczytno Komenda Powiatowa PSP w Płońsku przeprowadziła szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP część II.
W tym roku po raz pierwszy dzieci ze szkoły podstawowej w Kamienicy przygotowały prezent dla wszystkich kobiet pracujących w Urzędzie Gminy Załuski.
Na zaproszenie Wójta Gminy Załuski Romualda Woźniaka oraz Kierownik Biblioteki w Załuskach Elżbiety Turkowskiej do Gminy Załuski przybył Michał Ogórek na spotkanie autorskie.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!
Lokalna Grupa Działania Przyjazne Mazowsze zaprasza na bezpłatne szkolenie z działania "Małe Projekty
Postanowienie - Przedłużenie terminu do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia polegającego na "Budowie zakładu do produkcji paliwa alternatywnego na bazie odpadów oraz punkt skupu złomu w msc. Załuski, gm. Załuski, pow. płoński, na działce nr ewid. 124"
Projekt pn. „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Załuski” realizowany jest w ramach działania 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu e-Inclusion wchodzącego w skład Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.
W dniu 23 lutego 2012 r. w Urzędzie Gminy Załuski odbyło się szkolenie dla rolników.
Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekują nadejścia zimy.
W dniu 21 lutego br. w Przedszkolu w Kroczewie odbył się bal karnawałowy.
Lista zalecanych odmian wypracowana przez zespół Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego w IHAR Radzikowie.
Porzucony pies szuka nowych właścicieli
Lokalna Grupa Działania - Przyjazne Mazowsze ogłasza nabór wniosków w ramach działań: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.
W dniu 09.02.2012 r. odbyły się powiatowe zawody sportowe – szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców w Sochocinie, w której uczniowie ZSO Kroczewo zajęli 3 miejsce.
Odśnieżajmy dachy po intensywnych opadach śniegu.
Gminna Biblioteka Publiczna w Załuskach zaprasza na kiermasz taniej książki.
Targi Międzynarodowe - Informacja z Agencji Rynku Rolnego
Ogłoszenie Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji o prowadzonym w garnizonie mazowieckim doborze do służby w Policji.
,,Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek ? ”
Małe pieski szukają nowych właścicieli
Wystartowały zapisy do XII Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – zwycięzcy w nagrodę wyjadą w niezwykłą podróż na mecz Mistrzów Euro 2012!
Zapraszamy osoby podejmujące lub prowadzące działalność gospodarczą z Gminy Załuski na spotkanie szkoleniowo-informacyjne z działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", które odbędzie się 20 lutego 2012 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Gminy Załuski.
Zapraszamy rolników i domowników z Gminy Załuski na spotkanie szkoleniowo-informacyjne z działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", które odbędzie się 18 lutego 2012 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Gminy Załuski.
V turniej o mistrzostwo Gminy Załuski w tenisie stołowym uczniów szkół podstawowych odbył się 3 lutego 2012 r. w Szczytnie.
4 lutego 2012 roku na hali sportowej w ZSO w Szczytnie odbył się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego Strażaków OSP Gminy Załuski.
Informujemy, że ze względu na duży mróz planowana na dziś impreza w Przedszkolu "Mały Miś" w Karolinowie nie odbędzie się. Przeniesiona została na dzień 22 lutego br. na godz. 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.
W czasie ferii zimowych dzieci z naszej szkoły mogły wziąć udział w trzech wycieczkach do Warszawy oraz w zajęciach sportowych, plastycznych i teatralnych, które odbywały się w obie środy.
Ferie zimowe w ZSO Kroczewo przebiegły pod hasłem „Rusz się człowieku”
Sprawozdanie szkoły podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie.
X Ogólnokrajowy Konkurs na Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
Konkurs "Innowacyjny Młody Rolnik 2012"
W dniu 21 lutego 2012 r. Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala w Płońsku oraz Samorządowcy Powiatu Płońskiego w tym Gmina Załuski zaprasza do Siedlina na bal ostatkowy.
Uczennice SP KAMIENICA zajęły I miejsce w tenisie stołowym na szczeblu powiatu.
W dniu 25 stycznia br. odbyła się XV Sesja Rady Gminy Załuski.
Dzień Babci i Dziadka według kalendarza to 21 i 22 styczeń. W tym roku przedszkolaki z Kroczewa zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczyste świętowanie w dniu 20 stycznia 2012 r.
Małe pieski szukają nowych właścicieli.
Informacja na temat wykonywania praktyki lekarsko-weterynaryjnej
Informacja o toczącym się postępowaniu.
W dniu 25 stycznia 2012 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Załuski odbędzie się XV Sesja Rady Gminy Załuski
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla rolników.
W 2012 roku nastąpiła zmiana terminów składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.
Zawiadomienie o podjęciu przez Radę Gminy Czerwińsk nad Wisłą uchwały w sprawie "Przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Wilkówiec gmina Czerwińsk nad Wisłą"
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Załuskach zwraca się z prośbą o zgłaszanie do tut. urzędu par małżeńskich, które zawarły związek małżeński w roku 1962 i są mieszkańcami gminy Załuski.
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla rolników pt. "Produkcja roślin strączkowych. Jak obniżyć koszty upraw"
W dniu 28 grudnia 2011 r. odbyła się XIV Sesja Rady Gminy Załuski.
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Mikołaj przyjechał do Przedszkola w Kroczewie.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Urząd Gminy Załuski
ul. Gminna 17
09-142 Załuski

NIP: 567-14-67-294

Gmina Załuski

NIP: 567-178-34-57

Czas pracy urzędu:

od pon. do środy: od 08:00 do 16:00

w czwartki: od 08:00 do 18:00

w piątki: od 08:00 do 14:00

 
 
 
 
 

© Copyright zaluski.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: Avero we współpracy z  Software & Service

 
 
 
 
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski przyjmuje interesantów w każdy czwartek w godz. 16.00 - 18:00 w Urzędzie Gminy Załuski w pokoju nr 21|Urząd Gminy Załuski czynny jest od poniedziałku do środy w godzinach 8:00 - 16:00, w czwartek 8:00 - 18:00 a w piątek 8:00 - 14:00. |Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy Załuski są udzielane w każdy czwartek w godz. 16:00-17:30 w Urzędzie gminy Załuski, pokój nr 17, I piętro.|Zapraszamy na fanpage Urzędu Gminy Załuski na facebooku. Adres: https://facebook.com/ugzaluski Informujemy, że z dniem 16.10.2017 r. zmienił się administrator gminnego facebooka.|