wybierz język:
 
 
 
 
 
 
 
 
parkkroczewo kwiaty sad ilovezaluski kwiaty lato żurawie kaczki załuski
 
 
 
 
 
 
Spotkanie dot. wymiany urządzeń grzewczych - odbędzie się 23.04.2019 r. (wtorek) godz. 16:00 w Urzędzie Gminy Załuski.
Plany sytuacyjne rozbudowy drogi nr 7 w wersji elektronicznej.
W sobotę, 13 kwietnia 2019 r. członkowie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Załusk zorganizowali spotkanie wielkanocne.
W piątek tj. 19.04.2019 r. Urząd Gminy, GOPS oraz Biblioteka w Załuskach pracują od godz. 7:45 do 14:00
Grupa Rowerowa Dwa Kółka i Spółka, działająca przy Szkole Podstawowej w Kroczewie informuje o rozszerzeniu akcji zbiórki odzieży.
dotyczy nielegalnych składowisk odpadów.
Decyzja Marszałka Województwa Mazowieckiego z dnia 10.04.2019 r. dotycząca dokumentacji hydrogeologicznej.
dotyczy rejestracji i wpisu do rejestru zakładów podlegających Urzędowej Kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej
Mieszkaniec gminy Załuski - Adam Zieliński został wybrany przewodniczącym powiatowej rady ds. osób niepełnosprawnych.
Informujemy rodziców i uczniów, że mimo akcji protestscyjnej, egzaminy w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Załuski, odbędą się zgodnie z wyznaczonymi terminami. Komisje nadzorujące przebieg egzaminów są kompletne i gotowe do pracy.
W dniu 11.04.2019 r. (czwartek) nie będzie dyżuru prawnika w Urzędzie Gminy Załuski. Przepraszamy!
Sprzedam działkę rolną w Michałówku gm. Załuski pow. płoński
Razem posprzątajmy Gminę Załuski Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Załuski do udziału w akcji "Tydzień sprzątania naszej małej ojczyzny"
Wójt Gminy Załuski, Posterunek Policji oraz GKRPA i GOPS w Załuskach zapraszają do udziału w konkursie.
2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu, a charakterystycznym motywem jest kolor niebieski.
H.M. TRANS informuje, że zawieszone zostały następujące kursy autobusowe:
odbyła się 29 marca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Załuski
Dotyczy wypełnienia ankiety dla właścicieli nieruchomości z terenu gminy Załuski w celu utworzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków.
W piątek 29 marca 2019 r. w szkole podstawowej w Kroczewie odbył się IV Turniej Ringo o puchar Wójta Gminy Załuski szkół podstawowych.
Informujemy, że zmieniły się dane teleadresowe Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku.
Zapraszamy sołectwa do składania wniosków w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw (MIAS) 2019 ogłoszonego przez Zarząd Województwa Mazowieckiego
Gminna Biblioteka Publiczna w Załuskach zakupiła nowe książki.
Ze smutkiem zawiadamiamy, że w nocy 21/22 marca 2019 r. w wieku 57 lat zmarł Pan Romuald Woźniak, który w latach 2006-2018 był Wójtem Gminy Załuski.
W piątek, 15 marca 2019 r. w Urzędzie GminyZzałuski odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Płońskiego.
Poniżej przekazujemy dostęp do bezpłatnego programu rozliczeniowego PIT - PITax.pl Łatwe podatki - który ułatwi skuteczne pozyskiwanie 1% podatku na rzecz lokalnych OPP
Obowiązywać będzie od 1 kwietnia 2019 r.
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski informuje, że pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku pełni dyżur w Urzędzie Gminy Załuski od godz. 9 do 12 w każdy poniedziałek, środę i piątek.
Informujemy, że Program Mama 4 Plus realizuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
PGK w Płońsku informuje, że w 2019 r. zmieniły się ceny wywozu nieczystości z terenu gminy Załuski. Zamieszczamy również wykaz podmiotów na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych z terenu gminy Załuski.
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski informuje, że od 4 lutego 2019 r. (tj. poniedziałek) w Urzędzie Gminy Załuski zostanie otwarty Punkt Konsultacyjny dotyczący rządowego Programu "Czyste Powietrze".
Wójt Gminy Załuski informuje, że w dniu 1 stycznia 2019 roku weszła w życie zmiana w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 roku o Karcie dużej Rodziny (Dz. U. Z 2017 r. poz. 1832 z późń. zm.)
Zapraszamy mieszkańców w każdy czwartek w godz. 16:00 - 17:30 do Urzędu Gminy Załuski do pokoju nr 21, I piętro.
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski informuje o możliwości wynajmu sal gimnastycznych w szkołach i obiektów sportowych na terenie gminy Załuski
dotyczy odbierania odpadów komunalnych
dotyczy odbierania przeterminowanych leków
Informacja dla osób, które otrzymały sms-y od firmy P.W. "Budmet" o przeglądzie kotłów grzewczych na biomasę.
Ze względu na skargi użytkowników dróg, apelujemy do wszystkich rolników, których grunty własne lub dzierżawione przylegają do dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Załuski, o prowadzenie prac polowych w taki sposób, aby nie niszczyć istniejących nawierzchni dróg i pasów drogowych, a także zlokalizowanych tam często znaków drogowych. Takie przypadki, niestety, zdarzają się bardzo często.
Informujemy, że istnieje nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych obowiązujący od kwietnia br. do października 2019 roku. Usługi świadczyć będzie, tak jak dotychczas, PGK w Płońsku.
Aktualna taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę obowiązująca na terenie gm. Załuski, świadczonego przez Zakład Usług Wodnych dla Potrzeb Rolnictwa na okres od 1 czerwca 2018 roku do 31 maja 2021 roku.
WNIOSEK, OŚWIADCZENIA ORAZ INFORMACJA
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Urząd Gminy Załuski
Załuski 67
09-142 Załuski

NIP: 567-14-67-294

Gmina Załuski

NIP: 567-178-34-57

Czas pracy urzędu:

od pon. do piąt.
od godz. 7.45 do 15.45

w czwartki od 7:45 do 18:00

 
 
 
 
 

© Copyright zaluski.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: Avero we współpracy z  Software & Service

 
 
 
 
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski przyjmuje interesantów w każdy czwartek w godz. 14.00 - 18:00 w Urzędzie Gminy Załuski w pokoju nr 21|Urząd Gminy Załuski czynny jest w dni robocze w godzinach 7:45 - 15:45. W czwartki urząd czynny do godz. 18:00|Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy Załuski są udzielane w każdy czwartek w godz. 16:00-17:30 w Urzędzie gminy Załuski, pok nr 21, I piętro.|Informujemy Państwa, że od 1 sierpnia 2018 r. można składać wnioski z programów 300+ oraz 500+ w Urzędzie Gminy Załuski. Więcej informacji pod nr tel. 23 661 90 13 wew. 106|Informujemy dzieci i młodzież z terenu gminy Załuski, że czynna jest świetlica środowiskowa w miejscowości Załuski 77 (budynek obok Policji). Zapraszamy od poniedziałku do piątku. w godz. 10:00 - 17:00|Zapraszamy na fanpage Urzędu Gminy Załuski na fecebooku. Adres: https://facebook.com/ugzaluski Informujemy, że z dniem 16.10.2017 r. zmienił się administrator gminnego facebooka.|